logo

درباره آوین نت

شرکت آوین نت در سال 1387 با تمرکز بر تولید محصولات نرم افزاری تحت وب، طراحی و پیاده سازی وب‌ سایت (طراحی سایت)، میزبانی وب، بهینه سازی سایت، پشتیبانی سایت، خدمات مرتبط در حوزه ی وب تاسیس شد.
info@avinnet.com
031-33391377
اصفهان - خیابان باهنر

روبروی کوچه 27 - اسپادانا سامان

واحد فروش : 09362349036

واحد پشتیبانی : 33391378-031

info@avinnet.com

support@avinnet.com

 

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا چیست؟

5/5 - (5 امتیاز)

تولید محتوا چیست؟

تولید محتوا انتقال اطلاعات و تجربیات به طرق مختلف انواع نشر از تهیه متون تا هنر های ارتباطاتی است که به کاربران و مخاطبان مفهومی را می‌رساند. تولید محتوا می‌تواند تجربیاتی را از طریق رسانه، نوشتن یا هنرهای متفاوت انتقال بدهد. همچنین تولید محتوا می‌تواند از طریق رسانه های متفاوت شامل اینترنت، سینما، تلویزیون، گوشی های هوشمند، صوت، کتاب ها، کتابهای الکترونیکی، مجله ها و ایونت ها و همچنین سخنرانی ها، کنفرانس ها و اجرا در صحنه ها ارائه شود.

شاید تا به حال به اینکه محتوا می تواند شامل محتواهای در قبض آب و برق، فرم ثبت نام، بلیت سفر، نامه، تراکت، بیلبوردها، تابلوهای نصب شده در تمام شهر، فیلم، پادکست‌ها و… فکر نکرده باشید. اما با اطمینان می‌توان گفت که محتوا شامل چنین مواردی هم می‌شود به دلیل اینکه که به شما یک پیامی را انتقال خواهد داد.

تولید محتوای وب چیست؟

محتوای وب همان محتوای متنی؛ بصری یا صوتی است که به عنوان بخشی از تجربه کاربر در وب سایت ها دیده می‌شود.محتوا ی وب می‌تواند شامل متن، تصاویر، صداها، فیلم و انیمیش ها شود؛ همچنین محتواهای دیگری مانند اسناد، داده های کاربردی، خدمات الکترونیکی، فایل های صوتی و تصویری، صفحات وب شخصی، پیام های ایمیل آرشیو شده را می‌توان در نظر گرفت.تمام مواردی که در بخش تولید محتوا معرفی کرده‌ایم را اگر در بستر اینترنت بیاوریم؛ می‌توانیم به عنوان تولید محتوای وب در نظر گرفت.

سئو و بهینه سازی سایت

بسیاری از مدیران، تولید محتوای وب را جزی از کسب و کارها می‌دانند که از طریق تولید محتوا برای سایت خودشان می‌توانند تعامل با مخاطبان را ایجاد کنند؛ معرفی محصول یا خدمت کسب و کارتان به صورت محتوا ایجاد می‌گردد و از این طریق می‌توانید مخاطبان بسیاری را جذب وب سایت خود کنند که این کار می‌تواند منجر به سئو سایت در اصفهان شود.

تولید محتوا یکی از اولیت‌های مهم برای موتورهای جستجو هستند تا از آن طریق وب سایت‌ها را در جایگاه های برتر قرار بدهد. اما باید به این نکته توجه کنید که محتوا باید به صورت منحصر به فرد و یکتا تولید شود تا سئو سایت از نظر موتورهای جستجو قابل قبول باشد.زمانی که محتوای منحصر به فرد برای وب سایت خودتان تولید می‌کنید باید این را در نظر بگیرید که محتوا باید مطابق با نیاز مخاطب باشد.

مزیت های تولید محتوای وب

تولید محتوای وب مزیت های تولید محتوای وب
جذب مخاطب
تعامل با مخاطبان
افزایش بازدید سایت
توسعه کسب و کارتان
تبدیل مخاطب به مشتری
افزایش رتبه در موتورهای جستجو
کمک به برندینگ کسب و کارتان
ماندگاری مخاطب در وب سایت

تولید محتوا وب سایت برای کسب و کارهای مختلف

محتوا برای هر کسب و کاری باید به صورت منحصر به فرد و مختص همان حوزه تولید شود. این بدین معنی است که برای هر کسب و کار قبل از آنکه محتوای تولید شود باید نیازهای مخاطب را شناسایی کنیم؛ رفتار کاربران مختص به همان کسب و کار را آنالیز کنیم و بر آن اساس یک استراتژی تولید محتوا ایجاد کنیم. به صورت کلی می توان گفت که باید یک فرآیند را در نظر گرفت و براساس آن پیش رفت.

بعد از ساخت سایت و پس از آن که محتوا مختص به هر کسب و کاری تولید شد باید به صورت دوره ای محتواها را تحلیل و آنالیز کرد تا به هدف مورد نظر خودتان دست پیدا کنید.باید به این نکته توجه کرد که تولید محتوا در حوزه های مختلف را به یک نفر نبایست سپرد این می تواند از کیفیت محتوا وب سایت شما بکاهد که این منجر به کاهش مخاطبان شما و همچنین کاهش رتبه در موتورهای جستجو خواهید شد.

 

مشاوره رایگان 24 ساعته