logo

درباره آوین نت

شرکت آوین نت در سال 1387 با تمرکز بر تولید محصولات نرم افزاری تحت وب، طراحی و پیاده سازی وب‌ سایت (طراحی سایت)، میزبانی وب، بهینه سازی سایت، پشتیبانی سایت، خدمات مرتبط در حوزه ی وب تاسیس شد.
info@avinnet.com
031-33391377
اصفهان - خیابان باهنر

روبروی کوچه 27 - اسپادانا سامان

واحد فروش : 09362349036

واحد پشتیبانی : 33391378-031

info@avinnet.com

support@avinnet.com

 

طراحی کاتالوگ اصفهان

ارتباط مستقیم با واحد فروش

طراحی کاتالوگ اصفهان

طراحی کاتالوگ اصفهان از پر تقاضا ترین کارهای گرافیکی است .گرافیک در طراحی کاتالوگ حرفه ای نقش مستقیم و مهمی بر توسعه یا معرفی محصولات یا خدمات شما را دارد. تجربه در طراحی کاتالوگ تبلیغاتی و کاتالوگ صنعتی بسیار مهم می‌باشد و قبل از طراحی بهتر است با طراح کاتالوگ مشورت کنید. کاتالوگ حرفه ای می‌تواند شامل فهرستی از دستورالعمل‌ها یا جمعی از اسامی و توضیحات گروه بندی شده باشد.
کاتالوگ پل ارتباطی است بین خدمات و محصولات با مشتریان و مصرف کنندگان. کاتالوگ می‌تواند بازاریابی همیشه در دسترس برای ارائه خدمات یا معرفی کالا باشد. طرح کاتالوگ و ابعاد می‌تواند در هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ تأثیر گذار باشد .و در ابعاد های افقی و عمودی طراحی و چاپ می‌شود که نمونه کاتالوگ ‌های طراحی شده توسط این شرکت قابل مشاهده است. این افتخار را داریم که مورد معتمد برند های کشور هستیم و سهم قابل توجه ای از بازار را کسب کرده‌ایم. طراحی سایت اصفهان
 

نمونه طراحی کاتالوگ صنعتی (شرکت پترو تجهیز انرژی فلات)

نمونه طراحی شرکت آراد استیل

نمونه کاتالوگ خدمات الکتریکی

نمونه کاتالوگ شرکتی اذین تهویه

نمونه صنعتی چدنیت صدر

نمونه طراحی شرکت الکترونیک آراد

راهنمای طراحی کاتالوگ ۲۰۲۱

 مطالعه بیشتر : برای داشتن بازدید بیشتر محصولات خود از سئو سایت اصفهان میتوانید استفاده کنید .
کاتالوگ مواد غذایی: در این محصول باید از رنگ های گرم و اشتها آور استفاده نمود و همچنین استفاده از تصاویر با کیفیت بی تاثیر نیست.
 
کاتالوگ رنگ مو : در رنگ مو که بیشتر مصرف کننده ها خانم هستند باید به رنگ و جنس کاتالوگ توجه نمود زیرا رنگی که در مانیتور مشاهده می کنید با رنگی که چاپ می شود ممکن است کمی متفاوت باشد.
 
کاتالوگ خلاقانه: کاتالوگ خلاقانه می تواند در شکل و ابعاد های متنوع و چاپ شود که همه به خلاقیت بستگی دارد.
 
 

کاتالوگ معرفی محصول

کاتالوگ تجهیزات پزشکی: اگر نمونه های طراحی شده را مشاهده کنید . بیشتر کاتالوگ های پزشکی با رنگ های آرام (آبی) طراحی و چاپ شده است چرا که استفاده از رنگ های جیغ و زننده برای این کار مناسب نمی باشد.
 
کاتالوگ پوشاک:عکس با کیفیت مهم ترین عنصر در پوشاک می باشد که اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا که یک عکس خوب تاثیر چند برابر از متون نتیجه بخش است.
 
کاتالوگ صنایع دستی: می توان از پوشش UV برای برجسته کردن آثار صنایع دستی استفاده نمود. با این روش مخاطب می تواند با لمس کردن محصولات را زیر دستان خود حس کند.
 
کاتالوگ مبلمان: مبلمان همانند لباس و پوشاک عکس محور می باشد. چرا که مبلمان ار نظر محتوایی نمی تواند درست معرفی شود بلکه با یک تصویر می تواند . پیام اصلی (زیبایی، خاص بودن، رنگ، نوع، اندازه و دیگر موارد) را برساند.
 
کاتالوگ دکوراسیون: این محصول باید توسط با تجربه و خلاق شود . چرا که ترکیب بندی و رعایت هارمونی رنگ بسیار مهم بوده و اگر درست انجام نشود ممکن است . نه تنها باعث رشد کسب و کار نشود و آسیب جدی به کسب و کار شما وارد کند.
 
کاتالوگ طلا و جواهر: نکاتی که در این محصول مؤثر است استفاده از کاغذ مرغوب و چاپ با کیفیت است. چرا که هر چقدر که طراحی و محتوا عالی باشد این موارد رعایت نشود می تواند زیان بار باشد.
 
کاتالوگ محصولات : این کاتالوگ لزوماً شامل هر محصولی که شما ارائه می دهید نیست . به خصوص اگر برای ایجاد نیازهای مختلف و اهداف فروش متنوعی آن را ایجاد می کنید. بنابراین اولین قدم این است که تصمیم بگیرید کدام محصولات را میخواهید. درج کنید و آنها را به ترتیب منطقی سفارش و گروه بندی کنید،همچنین می تواند. از طریق بسیاری از کانال های بازاریابی و فروش موجود توزیع شود . تا به گسترش آگاهی از نام تجاری شما و گسترش مشتری های شما کمک کند.
 

سوالات متداول

معمولا چگونه کار طراحی را شروع می کنید ؟

به این شکل که پس از عقد قرارداد نظر و سلیقه مدیران مشخص می شود و بر اساس نیاز کاری آنها پیشنهاداتی ارایه می شود و طی جلسه ای نظرات تایید شده برای طراحی کاتالوگ اعمال می شود که باید تعیین شود چه قسمت هایی در داخل کاتالوگ نیاز می باشد و طراحی بر اساس نیاز اجرا شود.

هزینه طراحی و چاپ کاتالوگ شامل چه چیزهایی می باشد ؟

هزینه طراحی کاتالوگ بسته به طرح و تعداد صفحات متفاوت است اما هزینه هر صفحه بین ۷۰ تا ۱۴۰ هزار تومان می باشد . هزینه های چاپ بسته به نوع چاپ و کاغذ مرتبط است که قبل از چاپ ، نمونه چاپ شده و نوع چاپ داده می شود تا بر اساس آن انتخاب گردد.

نمونه طراحی از شما می توانیم ببینیم؟

پس از تماس با ما و درخواست در این مورد به دلیل اینکه طرح ها برای کارهای مختلف متفاوت است از بین آنها برای فیلد کاری شما باید نمونه هایی را انتخاب کنیم و سپس برای شما جلسه ای حضوری گذاشته و پس از آن طرح ها نشان داده خواهد شد.

آیا خود شما کارهای چاپ را انجام می دهید ؟ ‏

ما چاپخانه نداریم اما با چاپخانه های زیادی در ارتباط هستیم و پیگیری کلیه مراحل چاپ با ماست زیرا محصول نهایی طبق سلیقه مشتریان در این قسمت حساس مشخص می شود و اگر کار چاپ به فرد دیگری سپرده شود ممکن است به دلیل اینکه این کار جزییات بسیاری دارد مانند متفاوت بودن رنگ های چاپ با طرح ، دستگاه های مختلف که باید برای چاپ آن محصول انتخاب شود و جزییات بسیاری که بر اساس تجربه به دست آمده است محصول نهایی دچار مشکل شود و با سلیقه مدیران مطابقت نداشته باشد.

مشاوره رایگان 24 ساعته